Soczewki kontaktowe do czytania

Dobre widzenie z bliska bez konieczności stosowania okularów do czytania - soczewki kontaktowe dla osób po 40 roku życia

W którymś momencie po przekroczeniu 40 roku życia widzenie z bliska zaczyna sprawiać trudności. Podczas czytania zaczynasz odsuwać coraz dalej książkę lub gazetę, niewyraźny staje się ekran na telefonie komórkowym, kiepsko widać tarczę zegarka, nie zawsze możemy doczytać szczegóły na ekranie nawigacji w samochodzie, gorzej nam się czyta w słabszym oświetleniu. Objawy te wskazują, że potrzebujesz dodatkowej korekcji z bliskiej odległości. Nie jest to choroba oczu, ten naturalny proces gorszego widzenia z bliska odczuwają wszystkie osoby osiągający wiek średni.

Nie zawsze musisz z tego powodu nosić okulary. W gabinecie OKULUX dopasujemy Ci specjalistyczne soczewek kontaktowych umożliwiających ostre widzenie z bliska. W soczewkach kontaktowych progresywnych będziesz znowu ostro widzieć z bliska, nie sięgając po okulary.

Jakie korzyści zapewniają soczewki kontaktowe progresywne?

  • nie trzeba wszędzie nosić z sobą okularów do czytania,
  • w pracy umożliwią dobrego widzenia z bliska i z daleka,
  • umożliwią korzystanie z aktywnych zajęć sportowych wymagających dobrego widzenia z daleka i z bliska.

Dlaczego u nas warto dopasować soczewki progresywne?

Zapewniamy SPECJALISTYCZNE badanie okulistyczne ukierunkowane pod kątem doboru soczewek kontaktowych progresywnych oraz STAŁĄ kontrolę okulistyczną osobom je noszącym.

  • Posiadamy gruntowną wiedzę i WIELOLETNIE doświadczenie w dopasowywaniu soczewek kontaktowych progresywnych u osób po 40 roku życia.
  • Po badaniu zamówimy JEDNĄ parę soczewek progresywnych na próbę a po ich otrzymaniu nauczymy jak je zakładać i zdejmować.
  • Dajemy pełną GWARANCJĘ SATYSFAKCJI lub zwrot pieniędzy!

Jak rozpocząć noszenie soczewek kontaktowych progresywnych?

Zapraszamy do gabinetu OKULUX aby wypróbować jedną parę nowych soczewek kontaktowych progresywnych. Zapewnią one dobre widzenie z daleka i z bliska przy jednoczesnym wysokim komforcie użytkowania.

Newsletter

Zarejestruj się na newsletter!

Godziny Otwarcia

Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne
OKULUX
Zapisz
Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Wykorzystujemy ciasteczka aby zapewnić wam najlepsze doświadczenie podczas przeglądania naszej strony. W przypadku odmowy użycia ciasteczek, strona może nie funkcjonować poprawnie.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Marketing
Set of techniques which have for object the commercial strategy and in particular the market study.
Quantcast
Rozumiem
Odrzuć
Analytics
Narzędzia wykorzystywane do analizy danych w celu mierzenia efektywności strony oraz zrozumienia jak ona działa.
Google Analytics
Rozumiem
Odrzuć