Jakie soczewki

Soczewki twarde

Oferujemy nowoczesne soczewki twarde/sztywne zbudowane z materiałów zapewniających bardzo wysoki dostęp tlenu do oka, który niezbędny jest dla prawidłowego funkcjonowania rogówki.

Rodzaje soczewek twardych/sztywnych:

  • soczewki twarde o podwyższonym komforcie pozwalające na korekcję wysokich wad wzroku. Przeznaczone do noszenia w ciągu dnia. Cechują się większym komfortem noszenia. Mogą być użytkowane przez 2 lata.
  • toryczne/cylindryczne - służą do korekcji dużego astygmatyzmu. Przeznaczone do noszenia w ciągu dnia. Mogą być użytkowane przez 2 lata.
  • soczewki ortokorekcyjne/nocne – korygują wadę wzroku w trakcie snu, zapewniając prawidłowe widzenie za dnia bez potrzeby noszenia okularów czy soczewek kontaktowych. Mogą być użytkowane przez 2 lata.
  • soczewki do stożka - stosowane w korekcji stożka rogówki – zapewniaja dobre i stabilne widzenie. Mogą być użytkowane przez 2 lata.

Wszystkie soczewki kontaktowe w ofercie gabinetu OKULUX są produktami znanych i cenionych na całym świecie firm, które stosują najnowsze technologie i materiały najwyższej jakości.

Pacjenci korzystający z naszych usług mogą liczyć na indywidualnie dobrane soczewki, dopasowane do oka, trybu życia, a także konkretnych oczekiwań i uwarunkowań.

Newsletter

Zarejestruj się na newsletter!

Godziny Otwarcia

Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne
OKULUX
Zapisz
Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Wykorzystujemy ciasteczka aby zapewnić wam najlepsze doświadczenie podczas przeglądania naszej strony. W przypadku odmowy użycia ciasteczek, strona może nie funkcjonować poprawnie.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Marketing
Set of techniques which have for object the commercial strategy and in particular the market study.
Quantcast
Rozumiem
Odrzuć
Analytics
Narzędzia wykorzystywane do analizy danych w celu mierzenia efektywności strony oraz zrozumienia jak ona działa.
Google Analytics
Rozumiem
Odrzuć