Soczewki kontaktowe korygujące astygmatyzm

Korekcja astygmatyzmu jest możliwa nawet przy wysokich wadach!

Specjaliści z naszego gabinetu OKULUX zajmują się korygowaniem astygmatyzmu soczewkami kontaktowymi. Dzięki odpowiednio dobranym miękkim soczewkom z cylindryczną korekcją systematycznej wymiany pacjenci mający astygmatyzm do 2 – 2,50 Dioptrii mogą widzieć ostro i wyraźnie. U osób, u których astygmatyzm wynosi powyżej 2,50 Dioptrii, też można już zastosować soczewki – w tym wypadku będą one sztywne i gazoprzepuszczalne, które po szczegółowym badaniu robi się na specjalne zamówienie. Jako nieliczni w Polsce dopasowujemy soczewki kontaktowe dla astygmatyków dotkniętych wadą wynoszącą od 6,00 do 12,00 Dioptrii oraz wyższą.

Oferta dla osób z astygmatyzmem

Nasze największe atuty:

  1. Bazujemy WYŁĄCZNIE na najwyższej jakości soczewkach kontaktowych najnowszych generacji.
  2. Sztywne gazoprzepuszczalne soczewki kontaktowe, które dopasowujemy indywidualnie, korygują nawet WYSOKI ASTYGMATYZM - do 12,00 Dioptrii i więcej.
  3. Oferujemy SPECJALISTYCZNE badania okulistyczne mające na celu dobór odpowiednich soczewek kontaktowych miękkich i sztywnych oraz STAŁĄ kontrolę okulistyczną noszącym je astygmatykom.
  4. Nasze WIELOLETNIE doświadczenie i stale poszerzana wiedza pozwalają nam precyzyjnie dobierać soczewki kontaktowe w astygmatyzmie.
  5. GWARANTUJEMY satysfakcję lub zwrot kosztów soczewek (wizyty płatne).

Czym jest astygmatyzm?

Astygmatyzm jest wrodzoną wadą budowy gałki ocznej. U osób zdrowych jest ona okrągła, przypominająca swoim kształtem piłkę do siatkówki, natomiast u astygmatyków przybiera ona postać owalną, podobną do piłek stosowanych przy grze w rugby. To zaburzenie geometrii oka - najczęściej rogówki powoduje, iż widziany przez chorego obraz jest niewyraźny i rozmazany. Różnica wyrażana w Dioptriach pomiędzy wadą mierzoną w poziomie i w pionie jest miarą astygmatyzmu.

Czy możliwa jest korekcja astygmatyzmu za pomocą soczewek kontaktowych?

Tak, taka metoda walki z astygmatyzmem jest już możliwa dzięki specjalnym soczewkom cylindrycznym. W naszym gabinecie opieramy się na produktach najnowszej generacji, które – lepiej, niż tradycyjne – cechuje bardzo dobra stabilizacja na oku u pacjenta zapewniająca mu zdrowie i wygodę przez cały dzień. Soczewki oferowane w OKULUX-ie charakteryzują się aż trzykrotnie większą transmisją tlenu do oka, niż te standardowe, a obecność w nich składnika nawilżającego zapewnia komfort ich codziennego noszenia. Chorzy cierpiący na wysoki astygmatyzm również mogą nareszcie skorzystać z odpowiednich dla nich sztywnych gazo przepuszczalnych soczewek z cylindryczną tylną powierzchnią.

Jak zrobić pierwszy krok w walce z astygmatyzmem przy pomocy soczewek?

Osoby dotknięte astygmatyzmem nieprzekraczającym 2,5 Dioptrii mogą wypróbować jedną parę nowych soczewek kontaktowych do korekcji tej wady wzroku. Dzięki nim będą mogły przekonać się o ich zaletach – możliwości wyraźnego widzenia i komforcie użytkowania.

Co jest szczególnie ważne przy doborze soczewek?

Najważniejsza jest możliwość wypróbowania TYLKO jednej PARY soczewek. W innych gabinetach zajmujących się problematyką astygmatyzmu po badaniu i określeniu potrzeb chorego na astygmatyzm, należy od razu wykupić ich cały zestaw, czyli aż 6 par! W gabinecie OKULUX doradzamy pacjentom przetestowanie tej metody, co pozwoli im docenić stabilność widzenia i komfort, który zapewniają soczewki.

Newsletter

Zarejestruj się na newsletter!

Godziny Otwarcia

Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne
OKULUX
Zapisz
Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Wykorzystujemy ciasteczka aby zapewnić wam najlepsze doświadczenie podczas przeglądania naszej strony. W przypadku odmowy użycia ciasteczek, strona może nie funkcjonować poprawnie.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Marketing
Set of techniques which have for object the commercial strategy and in particular the market study.
Quantcast
Rozumiem
Odrzuć
Analytics
Narzędzia wykorzystywane do analizy danych w celu mierzenia efektywności strony oraz zrozumienia jak ona działa.
Google Analytics
Rozumiem
Odrzuć