Jakie soczewki

SuperLens - najnowsze soczewki firmy CooperVision, najnowsze generacje materiałów, najnowsze rozwiązania.

7 powodów, dla których pokochasz soczewki SuperLens:

  1. Oczy swobodnie oddychają - bardzo wysoki przepływ tlenu przez soczewki.
  2. Wyższy komfort noszenia - bardzo duża elastyczność i nawilżenie materiału.
  3. Mniejsze ryzyko alergii - mniej osadów na soczewce.
  4. Doskonałe widzenie - eliminacji aberracji sferycznych.
  5. Dobre nawilżenie do końca dnia - wysoka zawartość wody.
  6. Możliwość oceny komfortu – pierwsza para w cenie wizyty.
  7. Wygodne zakupy online - dostawa soczewek SuperLens paczkomatem.

Więcej informacji na www.superlens.waw.pl.


Soczewki miesięcznej wymiany

SuperLens premium

Nowa generacja soczewek kontaktowych

Silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe SuperLens premium łączą w sobie bardzo wysoką przepuszczalność tlenu, wysoką zawartość wody oraz miękkość i elastyczność. Ta unikalna kombinacja tworzy niezwykle komfortowe i bezpieczne soczewki.

Super oddychające

Soczewki kontaktowe SuperLens premium mają jeden z najwyższych wskaźników przepuszczalności tlenu wśród miękkich soczewek kontaktowych. Dzięki temu oczy mogą bez przeszkód oddychać tlenem z powietrza, nawet jeśli są zamknięte. Pozwala to nawet, na okazjonalne spanie w soczewkach.

Naturalne nawilżenie

Zdolność soczewek SuperLens do utrzymywania wilgoci i jednocześnie wysokiej przepuszczalności tlenu, jest rezultatem zastosowania unikalnej technologii AQUAFORM™. AQUAFORM™ to miękki i elastyczny materiał, co oznacza wyjątkowe nawilżenie i komfort noszenia soczewek.

SuperLens classic

Komfortowe

Zdolnośc soczewek SuperLens classic do utrzymywania wilgoci i jednocześnie do wysokiej przepuszczalności tlenu tworzą bardzo miękki i elastyczny materiał. Zastosowanie takiego materiału powoduje wyjątkowy komfort noszenia soczewek do końca dnia.

Naturalne nawilżone

Soczewki kontaktowe SuperLens classic firmy CooperVision są wykonane z unikalnego materiału, który przyciąga i wiąże wodę. To sprawia, że soczewki są nawilżone i niezwykle komfortowe przez cały dzień.

Naturalnie oddychające

Soczewki SuperLens classic to nie tylko zdolność ich materiału do przyciągania i wiązania wody. To także dużo tlenu przechodzącego przez soczewki do oczu. Oczy oddychające tlenem z powietrza, wyglądają naturalnie i zdrowo.


Soczewki jednodniowe

1 day SuperLens premium

Nawilżenie

Jednodniowe soczewki 1 day SuperLens premium pozostają nawodnione aż do końca dnia. Unikalna technologia tworzy wokół soczewek barierę wodną, która zapobiega wysychaniu soczewek i czyni je bardzo komfortowymi do późnych godzin wieczornych.

Komfort

Soczewki SuperLens 1 Day premium naśladują naturalne środowisko oka. Ich zdolność do przyciągania cząsteczek wody czyni je zdrowymi i bardziej komfortowymi dla ich użytkowników.

Zdrowie

Zabezpieczenie przed wysychaniem i osadzaniem się osadów oraz bakterii sprawia, ze jednodniowe soczewki SuperLens 1 day premium zapewniają zdrowie oczu użytkowników. Są doskonałym wyborem dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie.

1 Day SuperLens classic

Komfortowe

Klasyczne jednodniowe soczewki 1 day SuperLens classic, dzięki wysoko uwodnionym materiałom, cechują się dużym komfortem użytkowania.

Nawilżenie

Soczewki 1 day SuperLens classic zawierają dużo wody, zostając dobrze nawilżonymi przez wiele godzin.

Zdrowie

Soczewki 1 day SuperLens classic są zdrowym wyborem. Doskonale sprawdzą się u osób gorzej tolerujących soczewki miesięczne oraz potrzebujących soczewek kontaktowych okazjonalnie.


Pierwsze próbne soczewki SuperLens bezpłatnie

Po płatnym, profesjonalnym badaniu i dopasowaniu soczewek specjalista założy próbne, bezpłatne soczewki dla oceny widzenia i komfortu.

Wygodne zakupy online

Wychodząc naprzeciw potrzebie wygodnych zakupów, zapewniamy możliwość zakupu soczewek SuperLens w naszym sklepie internetowym, oferując promowaną przez nas, bardzo wygodną formę odbioru przesyłki w paczkomatach.

Przesyłka czeka na Państwa w wybranym podczas składania zamówienia paczkomacie, z mozliwością odbioru przez 7 dni w tygodniu, o dowolnej porze dnia i nocy, bez żadnych kolejek.

Więcej informacji o paczkomatach znajdą Państwo pod adresem:
https://inpost.pl/pomoc-jak-odebrac-przesylke-w-paczkomacie

Newsletter

Zarejestruj się na newsletter!

Godziny Otwarcia

Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
Nieczynne
Niedziela
Nieczynne
OKULUX
Zapisz
Preferencje użytkownika dotyczące plików cookie
Wykorzystujemy ciasteczka aby zapewnić wam najlepsze doświadczenie podczas przeglądania naszej strony. W przypadku odmowy użycia ciasteczek, strona może nie funkcjonować poprawnie.
Akceptuj wszystkie
Odrzuć wszystkie
Czytaj więcej
Marketing
Set of techniques which have for object the commercial strategy and in particular the market study.
Quantcast
Rozumiem
Odrzuć
Analytics
Narzędzia wykorzystywane do analizy danych w celu mierzenia efektywności strony oraz zrozumienia jak ona działa.
Google Analytics
Rozumiem
Odrzuć