Odwiedź nas

180headerLogo

Gabinet OKULUX
Warszawa
Galeria Ursynów, ul.KEN 36
I piętro, lokal 111


Czynne:

 
pon. - pią. 1000 - 2000
sob. 1000 - 1600
 

190map_c

190ecomerce

dr n. med. Mariusz Koziak, ortokeratolog, okulista

dr n. med. Mariusz Koziak
ortokeratolog, okulista

  • z wyróżnieniem zdobył specjalizację II stopnia z okulistyki

  • uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za pracę z zakresu soczewek kontaktowych

  • organizuje liczne szkolenia z zakresu soczewek kontaktowych dla lekarzy okulistów

więcej...

Newsletter

Zarejestruj się na newsletter!


pola obowiązkowe *
e-mail *
Imię *

Regulamin Newslettera


* Wyrażam zgodę
na otrzymywanie newsletterów

 

Jaki specjalista opiekuje się pacjentami gabinetu OKULUX?

Dr Mariusz Koziak, to doświadczony okulista i specjalista od soczewek kontaktowych. Znany ze współpracy z najlepszymi placówkami medycznymi, publikacji naukowych oraz troskliwej opieki nad pacjentami warszawskiego Ursynowa, gdzie od wielu lat prowadzi gabinet okulistyczny.

Dr Mariusz Koziak jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie z wyróżnieniem zdał specjalizację II stopnia z okulistyki. Precyzując obszar swoich zainteresowań kończy Szkołę Optyczną, gdzie uzyskując dyplom optyka poszerza swoją wiedzę na temat okularów. Tytuł doktora nauk medycznych zapewnia mu praca naukowa z zakresu soczewek kontaktowych. Już w trakcie odbywania praktyki zawodowej kontynuuje edukację kończąc liczne kursy, zarówno w kraju jak i za granicą, z zakresu dopasowania soczewek kontaktowych.

Dr Mariusz Koziak jest organizatorem wielu szkoleń dla lekarzy okulistów z zakresu dopasowania soczewek kontaktowych. Uczestniczył w licznych kongresach i sympozjach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Największym zainteresowaniem doktora cieszą się spotkania naukowe, dotyczące korekcji wzroku u pacjentów po 40 roku życia. Prowadząc wykłady dla lekarzy okulistów współpracuje ze szwajcarską fabryką soczewek kontaktowych Galifa.

Autor 5 i współautor 15 prac naukowych opublikowanych w czasopismach okulistycznych w kraju i na świecie. Poprzez publikacje dr Mariusz. Koziak dał się poznać jako wybitny specjalista od soczewek kontaktowych. Kolejne prace dotyczyły tak specjalistycznych obszarów, jak korekcja stożka rogówki, korekcja wysokiego astygmatyzmu soczewkami kontaktowymi oraz ortokorekcja. Osiągnięcia naukowe oraz zawodowe zapewniły dr Mariuszowi Koziakowi miejsce w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych.

Prowadząc od wielu lat praktykę lekarską na warszawskim Ursynowie. dr Mariusz Koziak ceniony jest szczególnie jako specjalista w doborze soczewek kontaktowych u osób pierwszorazowych oraz doborze okularów u osób po czterdziestym roku życia, w tym okularów progresywnych.